Neohodnoceno

Sklep Kellari 5

Samonosný sklep na klíč pro vaši zahradu. Vyroben pro rychlou a levnou instalaci během jednoho dne.

Skladem
Kód: 995
Značka: Kellari
115 900 Kč 140 239 Kč včetně DPH
Kategorie: Sklepy Kellari
Záruka: 19 let
Hmotnost: 350 kg

Hledáte rychlé a cenově dostupné řešení pro skladování ovoce, zeleniny, vína a dalších potravin a nápojů? Pak nemusíte hledat dál, protože podzemní sklep Kellari 5 na klíč je právě tím, co potřebujete! Vyrobený z ekologického polypropylenu, je tento sklep navržen tak, aby udržel vlhkost, plísně, hlodavce a hmyz daleko od vašich skladovaných věcí a zajistil, že jsou v perfektním stavu.

S celkovou plochou 4m3 nabízí Kellari 5 dostatek prostoru pro rodinu 4 až 5 lidí, což z něj činí dokonalý doplněk vašeho domova. Díky svému 100% vodotěsnému a uzavřenému designu můžete mít jistotu, že vaše skladované věci jsou v bezpečí a dobře chráněny.

Ale to není vše - Kellari 5 je také neuvěřitelně silný a odolný. Vyráběný ve formě válcového tvaru s vnitřním zesílením, dokáže snadno odolat maximálnímu tlaku podzemní vody, což zajišťuje, že vaše skladované věci zůstanou chráněny v jakýchkoliv podmínkách.

A nejlepší část? Kellari 5 se rychle a snadno instaluje, aniž by bylo nutné používat betonovou ochranu. Kromě toho je výroba Kellari 5 sklepů provedena podle evropských norem a mnohem přísnějších DVS protokolů Německé Svářečské Asociace, takže máte jistotu, že investujete do výrobku nejvyšší kvality.

Nespokojte se se substandardními řešeními pro skladování. Upgradujte na plně předpřipravený sklep Kellari 5 a zažijte dokonalou kombinaci pohodlného a spolehlivého skladování!

Parametry:

Objem (m3): 4

Rozměry (D/V, cm): 200×223

Váha (kg): 350

Vstupní poklop: Ano

Izolační vnitřní dveře: Ano

Žebřík: Ano

Vstup: Horizontální

Police: Ano

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu