O nás

Jsme Kolomaki. Zaměřujeme se na výrobu inovativních ekologických produktů pro zahrady a domácnosti z kvalitního eko-polypropylenu. Naše široká škála produktů zahrnuje nádrže na dešťovou vodu, čističky odpadních vod, sklepy, bunkry, odlučovače písku, odlučovače tuků a mnoho dalšího!

 

Jedinečná kvalita s certifikací

 

Máte obavy o kvalitu našich výrobků? Nemusíte se starat! Naše výroba je plně certifikována a splňuje evropské standardy. Každý výrobek prochází důkladnou kontrolou kvality a je označen CE certifikátem. A abychom zajistili profesionální přístup, naši zaměstnanci jsou školeni a disponují odpovídajícími certifikáty.

 

Technologie a preciznost ve výrobě sklepů a nádrží

 

V naší velké továrně využíváme nejlepší profesionální zařízení, jako jsou CNC stroje a svařovací techniky. S pomocí těchto zařízení dokážeme řezat polypropylenové desky na CNC strojích a spojovat je výborným svařováním. Snažíme se dosáhnout co nejvyššího stupně automatizace ve výrobním procesu, abychom minimalizovali možnost chyb. A co je důležité, nezapomínáme ani na vzhled našich výrobků, protože kvalita se může spojit s estetikou!

 

Zjistěte, proč to děláme

 

Pro vás! Jsme tu proto, abychom vám zpříjemnili život a přispěli k tomu, aby byl snadnější a luxusnější. Nemáte sklep v domě? Nevadí! Máme pro vás skvělou alternativu v podobě podzemního sklepa, který vám přinese radost po mnoho let. Potřebujete zásobu vody pro zalévání? Máme pro vás nádrže, do kterých můžete zachytit dešťovou vodu, a váš trávník bude vždy zelený. Posloucháme potřeby našich zákazníků a neustále zdokonalujeme naše výrobky.

 

Proč právě polypropylen?

 

Polypropylen je materiál, který má mnoho výhod pro naše výrobky.

  1. Úplná nepropustnost - Naše polypropylenové výrobky zůstávají vzduchotěsné po celé století, na rozdíl od betonových nebo kovových konstrukcí, které mohou být ovlivněny korozí a erozí.
  2. Silnější než polyetylén - Naše sklepy vyrobené z polypropylenu jsou natolik pevné, že nepotřebují žádný kovový rám uvnitř, aby si udržely svůj tvar. Konstrukce je 100% polypropylen a nabízí dokonalou stabilitu.
  3. Bezúdržbovost - Polypropylen nepotřebuje žádnou údržbu, nemá problémy s korozí jako kov, ani nevyžaduje lakování jako dřevo. Je absolutně bezpečný pro potraviny a neuvolňuje žádné škodlivé látky.
  4. Snadná manipulace - Polypropylen se lehce opracovává pomocí svařování, a to bez ztráty pevnosti. Můžeme ho snadno přizpůsobit vašim potřebám a připevnit k němu cokoli. Je flexibilnější než beton a neoslabuje se, pokud ho svaříme nebo na něj něco připevníme.
  5. Nízká hmotnost - Polypropylen snižuje celkovou hmotnost stavby, což usnadňuje přepravu, manipulaci a stavbu sklepů a nádrží.

 

Nasloucháme našim partnerům a zákazníkům, protože jejich spokojenost je naší prioritou. Neustále se snažíme vylepšovat naše výrobky a nikdy nekompromitujeme kvalitu kvůli nižší ceně!

 

Naši partneři

Spolupracujeme s významnými firmami jako Dek, OBI, Ptáček, BAUHAUS a stovkami dalších partnerů po celé Evropě. Teď je na řadě vy! Přidejte se k nám a objevte svět našich eko-polypropylenových výrobků.

Zpět do obchodu