Pro partnery

Prozkoumejte naše produkty a spolupracujte s námi

Zajímají vás naše produkty? Budou se líbit vaším klientům? Nebo hledáte produkty přizpůsobené speciálně potřebám vaší společnosti? Skvělé! Známená to že můžete s námi spolupracovat:

1. Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo naší praktické kontaktní formulář, který naleznete zde: Kontaktujte nás. Sdělte nám podrobnosti o svém podniku a vyjádřete svůj zájem o konkrétní produkty z naší nabídky.

2. Objevte

Domluvíme si schůzku nebo telefonický hovor, abychom prozkoumali produkty, které vás zajímají. Poskytneme vám podrobné informace, zdroje a zodpovíme veškeré dotazy, které byste mohli mít.

2.5. Navštivte nás

Porozumění produktům, o které máte zájem, je klíčové. Rádi bychom vás přivítali v naší výrobě a kanceláři. Stačí nám sdělit že nás plánujete navštívit a my zajistíme veškeré potřebné přípravy. Budete mít možnost vidět mnoho našich produktů v provozu a jejich výrobní proces. Můžete si také přečíst něco o továrně zde.

3. Spolupráce

Nyní, když jste se seznámili s naší nabídkou, pojďme spolupracovat. Je to jednoduché: nabízíme vám naše produkty za velkoobchodní cenu. Organizujeme dodání na vaše místo nebo přímo ke klientovi. Společně projednáme podmínky naší dohody, které jsou někdy formalizovány v smlouvě pro jasnost. Ale v počátečních fázích preferujeme pracovat bez smlouvy pro rychlejší zpracování. Nicméně jsme otevřeni opětovnému přezkoumání, pokud je to nutné.

4. Umístění objednávky

Jakmile jste identifikovali klienta pro naše produkty, dejte nám vědět. Vytvoříme nabídku a pokračujeme s objednávkou. Po odeslání faktury a potvrzení platby spustíme výrobní proces, který obvykle trvá do dvou týdnu. Během tohoto období zajistíme dodání. Jakmile bude produkt připraven, bude odeslán na místo, které specifikujete.

5. Asistence s instalací

Zatímco neorganizujeme nebo neprovádíme instalace, poskytujeme veškerou potřebnou dokumentaci a instalační příručky. Pokud je to potřeba, nabízíme pomoc nebo podporu k usnadnění procesu instalace.

6. Řešení problémů

V nešťastném případě poškození produktu nebo stížností jsme tu pro vás. Můžeme vyslat tým, který opraví nebo nahradí poškozené produkty. Zodpovědnost za škody se liší v závislosti na situaci: pokud jde o vadu ve výrobě, čí škody během dodání pokryjeme ji; nesprávná instalace je zodpovědností instalační společnosti a špatné zacházení nebo nesprávné použití ze strany klienta je jejich zodpovědností.

7. Přijměte spolupráci

Ve společnosti Kolomaki věříme v budování silných partnerství a zajištění vaší spokojenosti po celou dobu naší spolupráce. Naším cílem není pouze dodávat výjimečné produkty, ale budovat trvalé vztahy založené na důvěře, spolehlivosti a vzájemném úspěchu.

Jsme zavázáni poskytovat prvotřídní podporu, pomoc a řešení přizpůsobená vašim potřebám. Náš oddaný tým je vždy tu, aby řešil veškeré obavy, pomáhal s instalacemi a zajistil, že vaše zkušenost s našimi produkty bude ničím menším než výjimečná.

Vytvořme společně něco mimořádného!

Dnes se s námi spojte prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo vyplněním kontaktního formuláře na našich webových stránkách. Jsme nadšení, že se s vámi vydáme na tuto cestu a přineseme inovace, kvalitu a excelenci až k vám domů.

 

S pozdravem, 

Tým Kolomaki

Zpět do obchodu