Neohodnoceno

Sklep Kellari 7

Moderní samoúnosný sklep, který je ideální pro Vaši zahradu. Vyroben s precizností a plně předpřipraven pro Vaše pohodlí. Je navržen tak, aby byl rychle a ekonomicky nainstalován a pro dokončení montáže je potřeba pouze jeden den. S pohodlím snadno přístupných schodů, nebylo nikdy jednodušší skladovat Vaše jídlo a nápoje.

Skladem
Kód: 998
Značka: Kellari
156 090 Kč 129 000 Kč bez DPH
Kategorie: Sklepy Kellari
Záruka: 19 let
Hmotnost: 435 kg

Kellari 7 na klíč - je rychlé a cenově dostupné řešení pro skladování ovoce, zeleniny, vína a dalších potravin a nápojů. Tento podzemní sklep je vyroben z ekologického polypropylenu a navržen tak, aby udržel vlhkost, plísně, hlodavce a hmyz daleko od Vašich skladovaných věcí, což zajišťuje, že budou v perfektním stavu.

Pohodlné schody poskytují snadný přístup do sklepa i s plnýma rukama a s celkovou plochou 4,8m3 nabízí Kellari 7 dostatek prostoru pro rodinu 5 až 6 lidí, čímž se stává dokonalým doplňkem Vašeho domova.

Tento sklep je 100% vodotěsný a uzavřený, což zaručuje, že Vaše skladované věci jsou v bezpečí a dobře chráněny. Kellari 7 je navíc neuvěřitelně silný a odolný, díky válcovému tvaru s vnitřním zesílením, který dokáže snadno odolat maximálnímu tlaku podzemní vody. Vaše skladované věci tedy zůstanou chráněny v jakýchkoliv podmínkách.

Instalace Kellari 7 je rychlá a snadná a nepotřebujete pro ni betonovou ochranu. Výroba těchto sklepů splňuje evropské normy a mnohem přísnější DVS protokoly Německé Svářečské Asociace, takže máte jistotu, že investujete do výrobku nejvyšší kvality.

Nenechte se uspokojovat substandardními řešeními pro skladování. Upgradujte na plně předpřipravený sklep Kellari 7 a užijte si dokonalou kombinaci pohodlného a spolehlivého skladování! Určitě si zasloužíte mít na svém vlastním pozemku kvalitní sklep, který uspokojí Vaše potřeby.

 

Parametry:

Objem (m3): 4,8

Rozměry (DŠV, cm): 283*200*302

Váha (kg): 435

Vchodové dveře: ano

Izolační vnitřní dveře: ano

Žebřík: ano 

Vstup: šíkmý

Police: ano

Eco Sklep Kellari 7 (AJ)

Sklep Kolomaki Kellari

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu