Neohodnoceno

Biofiltr Rain 200

Kompaktní špičkový samonosný Biofiltr Rain 200 je v dnešní době nejprodávanější. Vhodný ke všem typům nádrží.

Skladem
Kód: 921
Značka: Kolomaki
28 919 Kč 23 900 Kč bez DPH

Biofiltr Rain 200 - revoluční produkt, který vás oslní svým účinným a špičkovým výkonem při čištění dešťové vody. S tímto biofiltrem si budete přát mít svou vlastní nádrž na dešťovou vodu!

Princip a fungování biofiltru jsou prostě geniální. Svody dešťové vody jsou připojeny k našemu Biofiltru Rain 200, který překonává veškerá očekávání. Těžké nečistoty se usazují u dna, zatímco mechanické nečistoty jsou zachycovány plovoucím uhlím. A to je teprve začátek!

Náš biofiltr je vybaven speciálním kalovým čerpadlem umístěným na dně nádrže, které přečištěnou vodu dopravuje zpět do biofiltru. V horní části filtru se voda setká s drážkovým rozprašovačem, který ji okysličuje a zajišťuje tak maximální kvalitu a čistotu.

Ale to není všechno! Voda dále putuje přes dřevěnou náplň, která slouží jako nosič biofilmu. Přírodní bakterie obsažené v biofilmu konzumují organické nečistoty a usazeniny, přičemž nežádoucí látky jsou důkladně okysličeny. Navíc část vody prochází drceným vápencem, který účinně upravuje pH.

A teď voda, která prošla tímto úžasným procesem čištění, je bez zápachu, obsahuje přírodní bakterie a je schopná vyčistit vnitřní povrch nádrže i filtrační elementy čerpadel. To zaručuje jejich dlouhou životnost a optimální výkonnost.

Biofiltr Rain 200 je oproti standardním biofiltrům nejen o 0,5 metru menší, ale má také hranatý tvar jako naše oblíbená nádrž Planus. Je vybaven nastavitelným hrdlem a vylepšeným lapačem písku. 

Tento biofiltr je skutečným šampionem ve svém oboru. Dokáže provést jak biologické, tak mechanické čištění dešťové vody. A jeho unikátní a patentované řešení je tím nejlepším, co můžete mít pro opravdu čistou vodu.

Biofiltr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu