Neohodnoceno

Automatické ponorné čerpadlo Gardena 3,5bar

Ponorné tlakové čerpadlo je velmi výkonné, je vybaveno třístupňovým hydraulickým systémem pro snadné čerpání vody ze studní nebo cisteren. Tímto způsobem můžete bez problémů používat současně postřikovače nebo až 3 zavlažovače.

Skladem
Kód: 83
Značka: Gardena
6 528 Kč 7 898,88 Kč včetně DPH

GARDENA Automatické Ponorné Tlakové Čerpadlo 5900/4 Inox: Výkonné a Spolehlivé

Plynulé Zavlažování S Úspornými Funkcemi

S výkonem až 5900 l/h a tlakem 3,5 baru nabízí naše Automatické Ponorné Tlakové Čerpadlo 5900/4 Inox nejen efektivní zavlažování, ale také šetří vodu a energii. S možností zásobovat až tři zavlažovače současně je ideální pro různé potřeby zahrady a domácnosti.

Funkce Automatického Přepínání pro Ekologičtější Zavlažování

Toto čerpadlo je vybaveno funkcí automatického přepínání, spouštějící se pouze v případě potřeby vody a automaticky se vypínající, když voda není požadována. Tímto způsobem šetří jak vodu, tak energii, což je klíčové při zásobování domácností užitkovou vodou.

Bezpečné a Spolehlivé Provozní Funkce

Integrovaný zpětný ventil zajistí okamžitou dostupnost vody. Navíc detekce úniku vody zastaví čerpadlo, chránění tak před poškozením v případě potenciálního úniku vody z vodovodního potrubí.

Specifikace a Možnosti Použití

  • Jmenovitý výkon: 900 W
  • Max. výtlačná kapacita: 5900 l/h
  • Max. tlak: 3.5 bar
  • Max. hloubka ponoru: 12 m
  • Max. výtlačná výška: 35 m
  • Max. teplota čerpaného média: 35 °C
  • Délka kabelu: 15 m
  • Elektrická ochranná třída: IP X8

Flexibilní a Odolné Řešení

S průměrem pouhých 149 mm je toto čerpadlo vhodné i pro studny o průměru 150 mm. Dodává se s 20 m vypouštěcím kabelem a 15 m připojovacím kabelem, což poskytuje široké možnosti použití. Kvalitní nerezový plášť a přípojky zajišťují ochranu čerpadla i při ponoření a dodávají stabilitu v kombinaci s pevným potrubím.

Jedinečná Flexibilita Pro Čistou Vodu

Pokud se v studně hromadí sedimenty, můžete využít volitelnou plovoucí sací jednotku, která minimalizuje riziko zablokování čerpadla. Velkoobjemový filtr chrání čerpadlo a příslušenství před poškozením a snadno se čistí.

Záruka a Registrace Online

Zaregistrujte si své nové čerpadlo na webu GARDENA po zakoupení a využijte naši 40-měsíční záruku.

Technické Specifikace:

  • Číslo položky: 1771-20
  • EAN-kód: 4078500047906

Získejte to nejlepší pro vaši zahradu a domácnost s GARDENA Automatickým Ponorným Tlakovým Čerpadlem 5900/4 Inox Automatic - spojením výkonu, spolehlivosti a trvanlivosti pro optimální využití vody a energie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu